O mně

"Můj životní styl vychází z přírodních věcí,

snažím se k sobě pustit méně chemie, mám ráda přírodu, jednoduchost a pozitivní myšlení.

Cílem mé práce je pomáhat ženám, aby byly šťastné,

a mohly tak žít svůj život naplno."

PROFESIONÁLNÍ VIZÁŽISTKA

Každá žena je originál. A mojí milou prací je ukázat Vám, jak se dají zdůraznit Vaše přednosti a potlačit malé i větší nedostatky. Cílem mé práce je, aby každá žena byla vždy sebejistá, spokojená se svým vzhledem a přitažlivá pro své okolí. Každá žena si pod tímto výčtem představuje jiný vzhled, jiný typ líčení, šperků i doplňků. A proto je moje práce s každou zákaznicí zcela individuální, kdy nejprve naslouchám potřebám a představám a poté nabídnu řešení. K této práci využívám stanovení typu dle barvové typologie a líčení.

LEKTORKA

Z mé dlouholeté praxe vím, že nejkrásnější je žena, která je zdravá. Je plna energie a vyzařuje pozitivní energii kolem sebe.

Pro mne nejefektivnější cesta k našemu zdraví vede přes detoxikaci

a celkovou očistu našeho organismu.

Dlouhodobě se věnuji pořádání seminářů, kurzů a workshopů na které si zvu hosty, kteří společně se mnou předávají informace z oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

KOUČKA

V mém osobním životě mne velmi ovlivnila tradiční čínská medicína. Vím, že je hodně důležité naučit se mít sama sebe ráda, brát život s pokorou.

Mé osobní motto je: VŠE V NAŠEM ŽIVOTĚ MÁ SVŮJ ČAS.

Máte-li potřebu nebo jen  chuť cokoliv ve svém životě změnit naučím Vás, jak přesně stanovit svůj cíl a podpořím Vás na Vaší cestě ke splnění Vaší osobní vize.

Společenské líčení + účes

Nechte se u mne zkrášlit, nalíčit a učesat. Ideální pro společenské akce a kulturní události.

Beauty kurz

Naučte se, jak si správně vybrat produkty vhodné pro váš typ pleti a jak s láskou pečovat o svoji pleť.

Vyzkoušejte si produkty před tím, než  si je zakoupíte.

Dozvíte se, jaké jsou nejnovější tipy a trendy v péči o pleť a celé tělo.

Barvová typologie

Šátkovou metodou zjistím, do kterého období patříte a získáte kartičku s paletou vašich barev.

Naučím Vás jak si správně si vybrat barvy pro Váš typ.

Správně zvolené barvy zdůrazní a rozjasní Váš obličej.

V barvách neodpovídajícím vašemu typu můžete působit starší, unavení, a nebo se mohou zvýraznit  vady vaší pleti.

Kartičku Vás naučím používat pro výběr oblečení a dekorativní kosmetiky

Fotomakeup

Čeká Vás profesionální focení?

Chcete mít fotky, na kterých budete vypadat skvěle?

Nechte se nalíčit ode mne.

Kurz osobního líčení a péče o pleť

Přijďte se ke mně naučit, jak se správně nalíčit. A to barvami, které vám sedí. Taktéž vás naučím jak správně pečovat o vaší pleť, aby byla zdravá a zářila krásou.

Prodej dárkových poukazů

Hledáte ten pravý dárek pro vaše blízké? Můžete jim darovat poukázku na nějakou z mých služeb. Kurz sebelíčení či barvová typologie patří mezi nejoblíbenější.

Workshopy a školení

Dvakrát do roka pořádám relaxační víkendové akce.

Maturitní ples

Program BEAUTY obsahuje

• zkoušku večerního líčení + zkoušku jednoduchého společenského účesu (min. 1 týden před konáním plesu)

• večerní make-up + jednoduchý účes v den plesu na vámi určeném místě

Program SUPER BEAUTY

• zkouška večerního líčení + zkouška složitějšího společenského účesu
    (min. 1 týden před konáním plesu)

• večerní make-up + složitější společenský účes v den plesu na vámi určeném místě

Program Tým

• platí pro společnou objednávku min. 3 maturantek

• každá získá slevu 100,- Kč ze svého programu

• navíc získáte 3 balíčky do tomboly maturitního plesu

Svatba

Nevěsty, máte možnost si vybrat ze 3 svatebních balíčků, podle toho, co opravdu potřebujete a využijete.

Balíček STANDART obsahuje

• zkoušku svatebního líčení + zkoušku jednoduchého svatebního účesu

• nezbytné ošetření pleti před samotným líčením

• svatební make-up + jednoduchý svatební účes

Balíček SUPER obsahuje

• zkoušku svatebního líčení + zkoušku složitějšího svatebního účesu

• luxusnější  komplexní ošetření pleti před samotným líčením

• svatební make-up + složitější  svatební účes

Balíček EXKLUSIVE

• tento balíček je určen nevěstám, které chtějí být ve svůj den HÝČKÁNY

• balíček obsahuje vše, co balíček SUPER, ale navíc se v den svatby můžete těšit na luxusní ošetření pleti a dekoltu spojené s lehkou uklidňující aromamasáží

Další hojně využívanou službou je:

​Líčení svatebčanek.

Líčení svatebčanek s účesem.

Pro firmy.

Teambuilding

1) KURZ  LÍČENÍ  PRO MANAŽERKY, ASISTENTKY a pracovnice, které mají přímý kontakt  s klienty a proto potřebují, aby jejich vzhled byl báječný a profesionální. Na kurzu se naučí,
jak sama sebe správně nalíčit a upravit do práce nebo na společenskou akci.

Kurz trvá cca 2 hod a je určen pro 15 – 20 účastnic.

2) IMAGE  A  OSOBNÍ  STYL.

Prezentace  zahrnuje poradenství pro muže i ženy. Vysvětlím DRESS CODE a účinnost jednotlivých barev. Poukáži na hrubé chyby v šatníku. Zdůrazním čeho se vyvarovat
a co zahrnout do osobního image.

Kurz trvá cca 2 hod a je určen cca pro 20 osob.

Pokud se účastní jen ženy, je možno zahrnout ukázku denního líčení.

Tuto prezentaci je možno zorganizovat též jako firemní teambuilding, kdy do praktické části zařazuji

• Kurz  sebelíčení pro ženy  nebo

• Kurz vázání šátků pro ženy a vázání  kravat a motýlků pro muže

• 3) SLUŽBY VIZÁŽISTY – při tvorbě firemních fotek nebo videí vašich zaměstnanců, manažerů nebo obchodníků.

Nechte se pravidelně informovat o novinkách.