Nechte se pravidelně informovat o novinkách.
Ilona Višňovská
Kartářka

Jmenuji se  Ilona Višňovská, pocházím z Plzně a  již patnáct let se věnuji  výkladu karet, esoterice a osobnímu rozvoji.

V pracovním prostředí mě najdete jako kartářku Ili.

 

Informace, které čtu v kartách, se Vám snažím přinášet a předkládat citlivě, empaticky, ale vždy objektivně.

Rozhodně není mým cílem, přesvědčovat Vás o své pravdě, to nechávám k posouzení jen a jen Vám.

 

Primárně svým klientům nabízím výklad karet,  kdy používám výhradně tarotové karty.

Své výklady dle potřeby doplňuji automatickou kresbou a písmem,  kyvadlem  a numerologií.

 

Essence for life
cestovní kancelář
Inspiruje nás dělat věci jinak, měnit úhel pohledu a s ním i naše názory. Změna prostředí nabízí zajímavý vhled, nové zážitky, které jsou věčné a také spoustu nových myšlenek.
Koučink je oproti poradenství skvělý v tom, že mnohem více aktivizuje člověka k tomu, aby dosáhl svého cíle, nebo vyřešil své problémy. Díky různým používaným technikám se odstraňuje syndrom oběti (okolností, vztahů, špatné finanční situace...) a nastavuje se zodpovědnost za náš vlastní život. Je to velmi osvobozující stav, i když pro někoho je ze začátku těžké vystoupit z na první pohled pohodlného obětního postoje. Koučink ukazuje, jak kreativním způsobem přemýšlet o způsobech řešení a jak překonávat překážky na cestě za svým cílem. Všechny metody, s nimiž pracuji, jsem si na sobě vyzkoušela a opravdu fungují! Používám i řadu relaxačních technik, které napomáhají zmírnit stres a ulevují tělu i duchu při nepříznivých životních situacích. 

Metodu automatického písma můžeme považovat za určitou formu napojení na některý z vesmírných energetických kanálů, z něhož tímto způsobem čerpáme informace, jež mají sloužit především k tomu, abychom my, nebo ti, kteří se ptají naším prostřednictvím, porozuměli životu a jeho zákonitostem. V angličtině se tato metoda nazývá channeling a v dnešní době získává čím dál větší oblibu.

"Já přijímám a předávám lidem vzkazy od jejich duchovních průvodců. Na Vámi položenou otázku se začíná automaticky psát odpověď. Uvnitř sebe sama cítím příjemné, tiché rozmlouváni a má ruka píše velmi rychle a já ji neovládám."

PORTRÉTNÍ A REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFKA

Pokud máte zájem o focení v Plzeňském kraji,
neváhejte mě kontaktovat: