Ilona Višňovská
Kartářka

Jmenuji se  Ilona Višňovská, pocházím z Plzně a  již patnáct let se věnuji  výkladu karet, esoterice a osobnímu rozvoji.

V pracovním prostředí mě najdete jako kartářku Ili.

 

Informace, které čtu v kartách, se Vám snažím přinášet a předkládat citlivě, empaticky, ale vždy objektivně.

Rozhodně není mým cílem, přesvědčovat Vás o své pravdě, to nechávám k posouzení jen a jen Vám.

 

Primárně svým klientům nabízím výklad karet,  kdy používám výhradně tarotové karty.

Své výklady dle potřeby doplňuji automatickou kresbou a písmem,  kyvadlem  a numerologií.

 

Essence for life
cestovní kancelář
Inspiruje nás dělat věci jinak, měnit úhel pohledu a s ním i naše názory. Změna prostředí nabízí zajímavý vhled, nové zážitky, které jsou věčné a také spoustu nových myšlenek.
Koučink je oproti poradenství skvělý v tom, že mnohem více aktivizuje člověka k tomu, aby dosáhl svého cíle, nebo vyřešil své problémy. Díky různým používaným technikám se odstraňuje syndrom oběti (okolností, vztahů, špatné finanční situace...) a nastavuje se zodpovědnost za náš vlastní život. Je to velmi osvobozující stav, i když pro někoho je ze začátku těžké vystoupit z na první pohled pohodlného obětního postoje. Koučink ukazuje, jak kreativním způsobem přemýšlet o způsobech řešení a jak překonávat překážky na cestě za svým cílem. Všechny metody, s nimiž pracuji, jsem si na sobě vyzkoušela a opravdu fungují! Používám i řadu relaxačních technik, které napomáhají zmírnit stres a ulevují tělu i duchu při nepříznivých životních situacích. 
Markéta Hytmanová

Již od malička jsem tíhla ke zdravému životnímu stylu, hodně jsem sportovala a jelikož se u nás vařila typická česká kuchyně, učila jsem se vařit sama zdravější pokrmy. Po střední škole jsem šla na lékařskou fakultu, kde po dokončení 6. semestru jsem se rozhodla začít vydělávat. Spousta lidí se mě ptá, zda toho nelituji, ale tak to opravdu není. Škola mi dala mnoho cenných vědomostí, bez kterých bych se dnes neobešla.
Otevřela jsem si svou výživovou poradnu, udělala fitness trenérský a výživový kurz .Podnikala jsem zhruba rok a do toho začala studovat vyšší odbornou školu zdravotnickou v oboru nutriční terapeut. Jednou jsem šla kolem výlohy, kde byl inzerát, že hledají výživové poradce. Tenkrát jsem si řekla, proč to nezkusit, obohatit se o další zkušenosti v oboru. Tak jsem přišla na přijímací řízení do Světa zdraví, kde mě hned druhý den přijali. Byla jsem hrozně nadšená, jelikož pan doktor Fořt byl vždy mým knižním vzorem a splnil se mi sen, když jsem se s ním mohla tváří v tvář setkat a účastnit se jeho přednášek. Práce mě s každým dalším úspěšným klientem více uspokojovala. Jsem moc ráda, že můžu vracet klientům úsměv na tváři, sebedůvěru, zdravé tělo i duši. Dnes je to již devátý rok, co pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a za svoji práci jsem neskutečně vděčná. Se svými klienty jsem zhubla přes 4000 kg. Vstávám s úsměvem na tváři a těším se na mé spokojené klienty, kterým bych chtěla tímto moc poděkovat. Jelikož, kdo dnes může říct, že jeho práce je zároveň jeho koníčkem?! A samozřejmě velké díky celému týmu Světa zdraví.

Motto: “Vita data est utenda”
(latinsky: “Užívej života, který Ti byl dán”)

Značka Armillas - náramné náramky vznikla v roce 2016 a začínala jsem s výrobou náramků z vinutých perel. 
Později, i na přání zákaznic, jsem navlékla svoje první náramky z minerálů. Velmi rychle jsem se nechala pohltit tímto úžasným světem, plným energie, síly a harmonie, a začala kameny vnímat svým ženským šestým smyslem. 
Navlékání náramků, kdy se dotýkám kamenů - to je hra s čistou energií. V tomto úžasném světě dnes náramky tvořím, snažím se vnímat jejich řeč a zároveň stále vymýšlet něco nového tak, aby tyto malé kousky Země potěšily naše oko, srdce i mysl.
Radana Lazarová
Krátké video o mně
Vlaďka Procházková
Mým domovským studiem je plzeňské jógové studio Sabiny Kočové InSpirála, kde mám pravidelné kurzy. Nebo se můžete přidat na další lekce a kurzy v Plzni a okolí. Také nabízím individuální lekce na míru. Napište mi a já Vám zavolám zpět.
Anna Šperlová

EXCELLENTNÍ ŽENA® -  to je svět aktivních žen. Protože žena je dar, ale často nerozbalený…
Sdružujeme ženy bez ohledu na věk, vzdělání, profesi, zájmy. Konference EXCELLENTNÍ ŽENA® umožňují setkávání žen, které se zajímají o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Vybíráme nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou. Učíme ženy především sebeúctě a sebevědomí.
Na našich akcích ženy načerpají novou životní energii, mají prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí ♥. Potkávají se s lektory, kteří je inspirují. Dostanou spoustu motivačních podnětů a nápadů, zažijí příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat. Mají možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu. 
Milé dámy, přijďte mezi ženy, které vám porozumí.

Ivana Brandnerová
Mou vášní jsou vůně. Tvořím pod značkou Esence Země. Ke své práci používám kvalitní esenciální oleje terapeutické kvality. Nejsou to jen krásné vůně, ale mohou být účinnými pomocníky v našem každodenním životě. Vytvářím z nich osobní harmonizační esence na míru. Dále se věnuji masážím. Každá masáž se stává krásným rituálem. Na jejím začátku s klientem vybíráme esence, které v danou chvíli potřebuje a které mu současně voní. Závěrečnou relaxační část každé masáže doprovázím zvonkohrou nebo tibetskou miskou a zpěvem mantry.
Jaruška Frančíková, Marmeláda s duší Pošumaví

Co od našich marmeládových a džemových skleniček můžete očekávat?

 • vysokou kvalitu zpracovávaného ovoce

 • sladkost tak akorát, aby pokaždé vynikala přirozená chuť ovoce

 • jsou vždy čerstvě navařené ze sezónního ovoce

 • vyráběné ručně. Od sběru, přes pečlivou kontrolu každého plodu, krájení nožem až po nalévání hotového výrobku naběračkou do skleniček

 • pořádné poctivé kousky ovoce

 • džemové ukrývají ovocné skvosty lokální produkce. Ať už z vlastní zahrady, sadu nebo sbírané ve volné přírodě středního Pošumaví

 • marmeládovým je propůjčena jedinečná štiplavá chuť citrusové kůry a obdivuhodná vůně tropických plantáží

 • doladěné alkoholem vybraných destilátů oceněných na regionální i světové úrovni nebo kořením té nejvyšší kvality

 • zahuštěné čistým přírodním citrusovým pektinem

 • připravované s láskou, vášní a úctou k tradici

 • jedinečné s tajnou ingrediencí - vlastním příběhem, který předchází jejich zrození

 • předávají prvotřídní kvalitu, pošumavskou jedinečnost a přidanou hodnotu

 • bez chemických konzervantů, barviv a náhražek

 • chuť pokaždé trochu jinou v závislosti na zpracované odrůdě a ročním období

Nechte se pravidelně informovat o novinkách!