Ilona Višňovská
Kartářka

Jmenuji se  Ilona Višňovská, pocházím z Plzně a  již patnáct let se věnuji  výkladu karet, esoterice a osobnímu rozvoji.

V pracovním prostředí mě najdete jako kartářku Ili.

 

Informace, které čtu v kartách, se Vám snažím přinášet a předkládat citlivě, empaticky, ale vždy objektivně.

Rozhodně není mým cílem, přesvědčovat Vás o své pravdě, to nechávám k posouzení jen a jen Vám.

 

Primárně svým klientům nabízím výklad karet,  kdy používám výhradně tarotové karty.

Své výklady dle potřeby doplňuji automatickou kresbou a písmem,  kyvadlem  a numerologií.

 

Essence for life
cestovní kancelář
Inspiruje nás dělat věci jinak, měnit úhel pohledu a s ním i naše názory. Změna prostředí nabízí zajímavý vhled, nové zážitky, které jsou věčné a také spoustu nových myšlenek.
Koučink je oproti poradenství skvělý v tom, že mnohem více aktivizuje člověka k tomu, aby dosáhl svého cíle, nebo vyřešil své problémy. Díky různým používaným technikám se odstraňuje syndrom oběti (okolností, vztahů, špatné finanční situace...) a nastavuje se zodpovědnost za náš vlastní život. Je to velmi osvobozující stav, i když pro někoho je ze začátku těžké vystoupit z na první pohled pohodlného obětního postoje. Koučink ukazuje, jak kreativním způsobem přemýšlet o způsobech řešení a jak překonávat překážky na cestě za svým cílem. Všechny metody, s nimiž pracuji, jsem si na sobě vyzkoušela a opravdu fungují! Používám i řadu relaxačních technik, které napomáhají zmírnit stres a ulevují tělu i duchu při nepříznivých životních situacích. 
Markéta Hytmanová

Již od malička jsem tíhla ke zdravému životnímu stylu, hodně jsem sportovala a jelikož se u nás vařila typická česká kuchyně, učila jsem se vařit sama zdravější pokrmy. Po střední škole jsem šla na lékařskou fakultu, kde po dokončení 6. semestru jsem se rozhodla začít vydělávat. Spousta lidí se mě ptá, zda toho nelituji, ale tak to opravdu není. Škola mi dala mnoho cenných vědomostí, bez kterých bych se dnes neobešla.
Otevřela jsem si svou výživovou poradnu, udělala fitness trenérský a výživový kurz .Podnikala jsem zhruba rok a do toho začala studovat vyšší odbornou školu zdravotnickou v oboru nutriční terapeut. Jednou jsem šla kolem výlohy, kde byl inzerát, že hledají výživové poradce. Tenkrát jsem si řekla, proč to nezkusit, obohatit se o další zkušenosti v oboru. Tak jsem přišla na přijímací řízení do Světa zdraví, kde mě hned druhý den přijali. Byla jsem hrozně nadšená, jelikož pan doktor Fořt byl vždy mým knižním vzorem a splnil se mi sen, když jsem se s ním mohla tváří v tvář setkat a účastnit se jeho přednášek. Práce mě s každým dalším úspěšným klientem více uspokojovala. Jsem moc ráda, že můžu vracet klientům úsměv na tváři, sebedůvěru, zdravé tělo i duši. Dnes je to již devátý rok, co pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a za svoji práci jsem neskutečně vděčná. Se svými klienty jsem zhubla přes 4000 kg. Vstávám s úsměvem na tváři a těším se na mé spokojené klienty, kterým bych chtěla tímto moc poděkovat. Jelikož, kdo dnes může říct, že jeho práce je zároveň jeho koníčkem?! A samozřejmě velké díky celému týmu Světa zdraví.

Motto: “Vita data est utenda”
(latinsky: “Užívej života, který Ti byl dán”)

Značka Armillas - náramné náramky vznikla v roce 2016 a začínala jsem s výrobou náramků z vinutých perel. 
Později, i na přání zákaznic, jsem navlékla svoje první náramky z minerálů. Velmi rychle jsem se nechala pohltit tímto úžasným světem, plným energie, síly a harmonie, a začala kameny vnímat svým ženským šestým smyslem. 
Navlékání náramků, kdy se dotýkám kamenů - to je hra s čistou energií. V tomto úžasném světě dnes náramky tvořím, snažím se vnímat jejich řeč a zároveň stále vymýšlet něco nového tak, aby tyto malé kousky Země potěšily naše oko, srdce i mysl.
Radana Lazarová
Krátké video o mně
Mým domovským studiem je plzeňské jógové studio Sabiny Kočové InSpirála, kde mám pravidelné kurzy. Nebo se můžete přidat na další lekce a kurzy v Plzni a okolí. Také nabízím individuální lekce na míru. Napište mi a já Vám zavolám zpět.
Nechte se pravidelně informovat o novinkách.