top of page
Ilona Višňovská
Kartářka

Jmenuji se  Ilona Višňovská, pocházím z Plzně a  již patnáct let se věnuji  výkladu karet, esoterice a osobnímu rozvoji.

V pracovním prostředí mě najdete jako kartářku Ili.

 

Informace, které čtu v kartách, se Vám snažím přinášet a předkládat citlivě, empaticky, ale vždy objektivně.

Rozhodně není mým cílem, přesvědčovat Vás o své pravdě, to nechávám k posouzení jen a jen Vám.

 

Primárně svým klientům nabízím výklad karet,  kdy používám výhradně tarotové karty.

Své výklady dle potřeby doplňuji automatickou kresbou a písmem,  kyvadlem  a numerologií.

 

Adéla Metlická Lustyková
Průvodkyně a cestovatelka
unnamed.jpg
Esssence_logo_3_-_na_bílém_kulatém_podkl
Seznamuji s dalekými světy, jinými kulturami i zvyky. Ať už formou skupinových cest jako takových, nebo v podobě přednášek, festivalů či dovozem dárkových předmětů a ručně šitým oblečení. Ráda dělám cestu každého cestovatele nezapomenutelnou. Mojí oblíbenou destinací je Bali, kam mířím s několika skupinami ročně a kde nechávám vyrábět celou řadu suvenýrů pro radost ducha. 

Bali a cestování je má vášeň, kterou velmi ráda sdílím v různých podobách. 
Koučink je oproti poradenství skvělý v tom, že mnohem více aktivizuje člověka k tomu, aby dosáhl svého cíle, nebo vyřešil své problémy. Díky různým používaným technikám se odstraňuje syndrom oběti (okolností, vztahů, špatné finanční situace...) a nastavuje se zodpovědnost za náš vlastní život. Je to velmi osvobozující stav, i když pro někoho je ze začátku těžké vystoupit z na první pohled pohodlného obětního postoje. Koučink ukazuje, jak kreativním způsobem přemýšlet o způsobech řešení a jak překonávat překážky na cestě za svým cílem. Všechny metody, s nimiž pracuji, jsem si na sobě vyzkoušela a opravdu fungují! Používám i řadu relaxačních technik, které napomáhají zmírnit stres a ulevují tělu i duchu při nepříznivých životních situacích. 
Markéta Hytmanová
markéta hytmanová.jpg


Dnes je to již devátý rok, co pomáhám lidem ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a za svoji práci jsem neskutečně vděčná.

Se svými klienty jsem zhubla přes 4000 kg.

Jsem moc ráda, že můžu vracet klientům úsměv na tváři, sebedůvěru, zdravé tělo i duši.

Vstávám s úsměvem na tváři a těším se na mé spokojené klienty, kterým bych chtěla tímto moc poděkovat. Jelikož, kdo dnes může říct, že jeho práce je zároveň jeho koníčkem?! 

Motto: “Vita data est utenda”
(latinsky: “Užívej života, který Ti byl dán”)

Zuzana Loučímová
2Zu.loučímová -logo.png
60817734_861423730865365_595699743484752
Značka Armillas - náramné náramky vznikla v roce 2016 a začínala jsem s výrobou náramků z vinutých perel. 
Později, i na přání zákaznic, jsem navlékla svoje první náramky z minerálů. Velmi rychle jsem se nechala pohltit tímto úžasným světem, plným energie, síly a harmonie, a začala kameny vnímat svým ženským šestým smyslem. 
Navlékání náramků, kdy se dotýkám kamenů - to je hra s čistou energií. V tomto úžasném světě dnes náramky tvořím, snažím se vnímat jejich řeč a zároveň stále vymýšlet něco nového tak, aby tyto malé kousky Země potěšily naše oko, srdce i mysl.
Radana Lazarová
RADANA.png
Krátké video o mně
Vlaďka Procházková
vladka-min.png
logo-min.png
Mým domovským studiem je plzeňské jógové studio Sabiny Kočové InSpirála, kde mám pravidelné kurzy. Nebo se můžete přidat na další lekce a kurzy v Plzni a okolí. Také nabízím individuální lekce na míru. Napište mi a já Vám zavolám zpět.
edited esence.png
Ivana Brandnerová
foto.jpg
Mou vášní jsou vůně. Tvořím pod značkou Esence Země. Ke své práci používám kvalitní esenciální oleje terapeutické kvality. Nejsou to jen krásné vůně, ale mohou být účinnými pomocníky v našem každodenním životě. Vytvářím z nich osobní harmonizační esence na míru. Dále se věnuji masážím. Každá masáž se stává krásným rituálem. Na jejím začátku s klientem vybíráme esence, které v danou chvíli potřebuje a které mu současně voní. Závěrečnou relaxační část každé masáže doprovázím zvonkohrou nebo tibetskou miskou a zpěvem mantry.
Jaruška Frančíková
Jaruška Frančíková foto.jpg
edited Marmeláda s duší Pošumaví (1).png

Jaroslava je zakladatelkou projektu Marmeláda s duší Pošumaví, který se od svého počátku zaměřuje na tradiční šumavskou výrobu džemů a marmelád, z ovoce a dalších ingrediencí vypěstovaných v tamním regionu. Později k českému ovoci přibylo i to z exotických zemí, aby se využívala sezónnost čerstvého ovoce po celý rok. Je držitelkou mnoha mezinárodních ocenění, celorepublikových i těch regionálních. Její produkty jsou certifikovány Českým systémem kvality služeb a mohou se pyšnit značkou "Q". Právem jsou její výrobky označovány pro svůj původ a tradici Originálním produktem Šumava.

Za svůj přínos a práci pro společnost obdržela cenu Srdcař roku 2020 za Plzeňský kraj a zároveň se stala stříbrným živnostníkem roku. Rovněž je finalistkou projektu Žena regionu®.

Vede kurzy vaření marmelád a pořádá setkávání se stejně naladěnými ženskými dušemi. Je milující matkou, manželkou, vášnivou kuchařkou, zdatnou cestovatelkou, nadšenou fotografkou a zapálenou univerzitní studentkou. Svou životní filosofii zasvětila vědomému žití a přirozené ženské cykličnosti.

Anna Pláničková
IMG_20201030_234818.jpg

"Říkají mi Šmakounova Anička, a to proto, že se této potravině, jejímu rozvoji a použití v kuchyni věnuji již 10 let. A upřímně, mám to štěstí, že práce je zároveň mým velkým koníčkem."

Hanka Svíčka
cestou ajurvedy.jpg

Cestou ájurvédy

Ájurvéda je naukou o životě a umění jej smysluplně žít.

Pro mě osobně znamená ájurvéda selský rozum v ryzí podobě.

Zaměřuji se na  2 oblasti – vliv stravy na naše zdraví a mysl a na sebepéči – zdravé návyky.

Ve své praxi využívám
 

  • léčivých účinků potravin, koření a bylin

  • zdravých návyků v souladu s vašimi biorytmy, vše na míru konkrétnímu člověku

  • neměřím tělesný tuk, ani nepočítám kalorie. S klienty společně hledáme příčiny potíží a cesty, jak se vrátit do rovnováhy.

bottom of page