top of page

út 06. 8.

|

Klatovská tř. 5/7

SRPNOVÁ RANNÍ KUNDALINÍ JÓGA

Začít den lehkým cvičením má mnoho výhod. Pomůže vám nastartovat metabolismus, snížit krevní tlak, protáhnout tělo a hlavně vám dodá pozitivní energii na celý den! Pokud si z toho utvoříte každodenní rituál, budete velmi překvapeni, jak i taková drobnost dokáže změnit váš život.

Dobrý den. Lekce už je plně obsazena.
Zobrazit další události
SRPNOVÁ RANNÍ KUNDALINÍ JÓGA
SRPNOVÁ RANNÍ KUNDALINÍ JÓGA

Čas a místo

06. 8. 2019 7:30 – 8:30

Klatovská tř. 5/7, Klatovská tř. 5/7, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

Hosté

O události

Provází Vlaďka Procházková v InSpirále Plzeň

Srdečně zvu všechny příznivce jógy na srpnovou ranní kundaliní jógu, která bude probíhat po celý měsíc srpen vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 7:30 do 8:30 hod. Začínáme 6.8. a končíme 29.8. S sebou není potřeba žádné pomůcky, jen volné a pohodlné oblečení na jógu. Podložky a další pomůcky jsou k dispozici ve studiu.

Členky Klubu Donna mohou navštívit úvodní hodinu ZDARMA.

Můžete se ke cvičení připojit kdykoliv, nejedná se o ucelený seminář, je možné přijít na jakékoliv lekce podle vašich časových možností. Kapacita cvičebního prostoru je omezena. Mohou přijít začátečníci, nejedná se o náročné sestavy. Informace a přihlášky u Vlaďky na telefonu: 733 166 108.

Cena 100 Kč za osobu a lekci je splatná v hotovosti na místě.

Adresa: InSpirála, Klatovská 7, Plzeň (v pasáži BOST, naproti vrátnici prosklené dveře a do prvního patra až nakonec chodby kolem akvária).

https://www.inspiralaplzen.cz/kalendar-akci

Sdílet událost

bottom of page