pá 06. 5. | Hotel Elsyn Dvůr

Relaxační a zážitkový pobyt

Dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě. Odpočineme si od všedních starostí a zaměříme veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba.
Relaxační a zážitkový pobyt

Čas a místo

06. 5. 15:00 – 08. 5. 15:00
Hotel Elsyn Dvůr, Nový Dvůr 135, 384 73 Zdíkov, Česko

O události

Milé ženy, dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě, který se bude konat 6. až 8. května 2022. 

Ubytujeme se ve tříhvězdičkovém hotelu - Hotel Elsyn Dvůr (adresa: Nový Dvůr 135, 384 73 Zdíkov), který se nachází v CHKO Šumava, 700 m od lanovky na Churáňově a 1 km od střediska Zadov. 

Všechny pokoje v tomto hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a bezplatným Wi-Fi připojením. Dopravu si zajistěte, prosím, samy (k dispozici je vlastní hotelové parkoviště).

V ceně budeme mít plnou penzi (snídaně bude formou švédských stolů).

Odpočineme si od všedních starostí a zaměříme veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba. Budeme se hýčkat a pečovat o sebe (o pleť i ruce). Dozvíme se spoustu zajímavých informací z tradiční čínské medicíny (pentagram). Také se zamyslíme nad svými sny (každá si vyrobíme svůj jedinečný lapač snů a zaměříme se na to, co znamenají nejčastější sny).

Využijeme čas i na odpočinek a zábavu podle svých představ (viz „volnočasové aktivity“). Sobotní dopoledne máme vyhrazené na téma vizáže, vzhledu a barvové typologii. Také si uvědomíme své priority a plány do budoucna, prožijeme zážitkový meditační rituál s Ili a vyrobíme si vlastní nástěnku vizí a snů.

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • Relaxační a zážitkový pobyt
    CZK 3,450
    CZK 3,450
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost