top of page

pá 06. 5.

|

Hotel Srní

Relaxační a zážitkový pobyt

Dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě. Odpočineme si od všedních starostí a zaměříme veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Relaxační a zážitkový pobyt
Relaxační a zážitkový pobyt

Čas a místo

06. 5. 2022 15:00 – 08. 5. 2022 15:00

Hotel Srní, Srní 117, 341 92 Srní, Česko

Hosté

O události

Milé ženy, dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě, který se bude konat 6. až 8. května 2022. 

ZMĚNA UBYTOVÁNÍ:

Ubytujeme se v hotelu Srní.

Hotel Srní se nachází přímo v srdci Národního parku Šumava. Díky své ideální poloze a překrásné šumavské přírodě je perfektním výchozím bodem pro turistické a cyklistické výlety. Jedná se o nejlépe vybavené zařízení tohoto typu ve zmíněné lokalitě. Je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené .

Ubytováni budeme ve dvoulůžkových pokojích a pokojích typu SUITE  v přilehlé depandanci, která je od hlavní budovy vzdálená cca 200 m. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC.

Hotel  má svoji vlastní hotelovou restauraci, a la carte restauraci a letní terasu. Součástí hlavní budovy je také lobby bar, bowling bar a wellness zóna. Jako jediný v širokém okolí disponuje hotel klasickým plaveckým bazénem. Parkování pro hosty je zajištěno na hotelovém parkovišti.

V ceně budeme mít plnou penzi.

Odpočineme si od všedních starostí a zaměříme veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba. Budeme se hýčkat a pečovat o sebe (o pleť i ruce). Dozvíme se spoustu zajímavých informací z tradiční čínské medicíny (pentagram). Také se zamyslíme nad svými sny (každá si vyrobíme svůj jedinečný lapač snů a zaměříme se na to, co znamenají nejčastější sny).

Využijeme čas i na odpočinek a zábavu podle svých představ (viz „volnočasové aktivity“). Sobotní dopoledne máme vyhrazené na téma vizáže, vzhledu a barvové typologii. Také si uvědomíme své priority a plány do budoucna, prožijeme zážitkový meditační rituál s Ili a vyrobíme si vlastní nástěnku vizí a snů.

Vstupenky

  • Relaxační a zážitkový pobyt

    3 450,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page