top of page

st 26. 2.

|

InSpirála - jógové studio

Pravidelná jóga ve středu vždy od 17:00 hod. v InSpirále Plzeň

Opět jste vítány na pravidelných středečních, volně přístupných lekcích kundalinI jógy s Vlaďkou Procházkovou. Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí kundalinI jógu vyzkoušet. Budeme cvičit, relaxovat a meditovat.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Pravidelná jóga ve středu vždy od 17:00 hod. v InSpirále Plzeň
Pravidelná jóga ve středu vždy od 17:00 hod. v InSpirále Plzeň

Čas a místo

26. 2. 2020 17:00 – 03. 6. 2020 21:00

InSpirála - jógové studio, Klatovská tř. 5/7, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

O události

Opět jste vítány na pravidelných, středečních, volně přístupných lekcích kundaliní jógy s Vlaďkou Procházkovou. Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečnice, které si chtějí kundaliní jógu vyzkoušet. Budeme cvičit, relaxovat a meditovat. Vytvoříme si prostor pro to vnímat pozice svým vlastním způsobem, protože neexistuje jen jeden správný postup a není jen jedna cesta. Tato jóga nás vede jemným způsobem k tomu, abychom sami rozpoznaly, co je pro nás nejlepší. 

Setkáváme se pravidelně každou středu od 17.00 do 18.30 hodin (90 minut) v jógovém studiu InSpirála, přičemž lekce jsou otevřené, tzn. můžete docházet podle vašich možností. Předem je třeba rezervovat si své místo na tel. 733 166 108 u Vlaďky.

Cena za jednu lekci je 150,- Kč

S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení na jógu. Podložky a další pomůcky jsou k dispozici na místě. 

Kundaliní jóga je vhodná i pro začátečníky. Učí nás zpomalit a cítit své pocity a své tělo. Zahrnuje v sobě dynamická cvičení, statické pozice - asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Díky ní můžete mít pružná záda, silnou imunitu, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, vnímat lásku k sobě, učí otevřeně komunikovat s okolím, pomáhá získat důvěru ve svou vlastní sílu, zručnost a pomáhá vidět krásu ve všem kolem nás. 

Těším se na vás.

Vlaďka 

Kontakt: tel.: 733 166 108, vladkakoucing@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page