top of page

st 06. 11.

|

InSpirála - jógové studio

Pravidelná jóga ve středu

Od října jste vítány na pravidelných středečních, volně přístupných lekcích kundalinI jógy s Vlaďkou Procházkovou. Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky, kteří si chtějí kundalinI jógu vyzkoušet. Budeme cvičit, relaxovat a meditovat.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Pravidelná jóga ve středu
Pravidelná jóga ve středu

Čas a místo

06. 11. 2019 17:00 – 18:30

InSpirála - jógové studio, Klatovská tř. 5/7, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

O události

Od října jste vítány na pravidelných, středečních, volně přístupných lekcích kundaliní jógy s Vlaďkou Procházkovou. Lekce jsou vhodné i pro úplné začátečnice, které si chtějí kundaliní jógu vyzkoušet. Budeme cvičit, relaxovat a meditovat. Vytvoříme si prostor pro to vnímat pozice svým vlastním způsobem, protože neexistuje jen jeden správný postup a není jen jedna cesta. Tato jóga nás vede jemným způsobem k tomu, abychom sami rozpoznaly, co je pro nás nejlepší. 

Od měsíce září se budeme setkávat pravidelně každou středu od 17.00 do 18.30 hodin (90 minut) v jógovém studiu InSpirála, přičemž lekce jsou otevřené, tzn. můžete docházet podle vašich možností.

Začínáme 4.9. UKÁZKOVOU LEKCÍ ZDARMA 

a pokračujeme každou středu až do 11. 12. 2019

Cena za jednu lekci je 150,- Kč

S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení na jógu. Podložky a další pomůcky jsou k dispozici na místě. 

Kundaliní jóga je vhodná i pro začátečníky. Učí nás zpomalit a cítit své pocity a své tělo. Zahrnuje v sobě dynamická cvičení, statické pozice - asány, dechová cvičení, meditace a zpívání manter. Díky ní můžete mít pružná záda, silnou imunitu, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, vnímat lásku k sobě, učí otevřeně komunikovat s okolím, pomáhá získat důvěru ve svou vlastní sílu, zručnost a pomáhá vidět krásu ve všem kolem nás. 

Těším se na vás.

Vlaďka 

Kontakt: tel.: 733 166 108, vladkakoucing@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page