top of page

út 19. 11.

|

14. ZŠ Plzeň Doubravka

Pravidelná jóga každé úterý na Doubravce

Od října můžeme společně protáhnout svá těla a čistit mysl. Platíme hodinami svého života za věci, které v průběhu života vyhodíme. Život samotný si však za peníze nekoupíme, život se jen zkracuje. Je škoda plýtvat svým životem jen na vydělávání peněz :-)

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Pravidelná jóga každé úterý na Doubravce
Pravidelná jóga každé úterý na Doubravce

Čas a místo

19. 11. 2019 19:00 – 20:00

14. ZŠ Plzeň Doubravka, Zábělská 25, 312 00 Plzeň 4

O události

Srdečně zvu na lekce jógy, které se budou konat pravidelně od měsíce září:

VŽDY V ÚTERÝ OD 1. 10. DO 10.12. 2019 V ČASE OD 19 DO 20 HOD.

O PRÁZDNINÁCH DNE 29.10. NECVIČÍME, ŠKOLA JE ZAVŘENÁ!

v malé tělocvičně 14. ZŠ, Zábělská 25 v Plzni na Doubravce.

Cena: 100 Kč lekce 

Přihlášky na telefonu 733 166 108 nebo na e-mailu vladkakoucing@gmail.com

Tato jóga je vhodná pro všechny, i pro úplné začátečníky. Na hodinách se zejména protahujeme, uvolňujeme, dýcháme, posilujeme určité partie, čistíme mysl, relaxujeme. Ásany a krije jsou jednoduché, zvládne je úplně každý. Učíme se vnímat své tělo, svůj dech, žít s lehkostí a v harmonii.

Běžný den moderního člověka se oproti minulosti hodně změnil. Hektické tempo tak typické pro dnešní městský život na nás tlačí, často podvědomě, aniž bychom si to připouštěli. Odhodlaně plujeme v moři denních povinností a uhání nás termíny. Většina z nás je po většinu dne vtažena do víru situací, z nichž nás minimálně některé spolehlivě vyvedou z míry. Někdy nás uštvou kolegové neustálými otázkami a požadavky. A jindy se musíme prát s úkoly, jež nás ani trochu nebaví. Na konci dne sice zabouchneme dveře kanceláří, ale všechny ty emoce si s sebou neseme dál. Kolikrát jsou více negativní než pozitivní? Když nás tento městský vír čas od času konečně vyplivne ven, cítíme se nenaplněni. Tento životný styl je spouštěčem celé řady negativních emocí v našich životech: úzkosti, pocitu přetížení, únavy, náladovosti, hněvu, zlosti, frustrace, strachu, nezájmu a apatie vůči okolí…a my se můžeme na lekcích jógy takových pocitů jednoduše zbavit. Přijďte si to vyzkoušet.

Vítám vás!

Vlaďka

Sdílet událost

bottom of page