ne 08. 12. | Hotel U Pramenů

Dotek duše - arteterapie a jóga

Přijďte s námi prožít půldenní intenzivní workshop arteterapie, prožitkového léčivého malování s jógou a meditací. Užijeme si volnou abstraktní malbu akvarelem, inspirací nám budou minerály, jejich barvenost, struktura, magie, dotek…. Necháme se konejšit jejich léčivými účinky.
Zakázat přihlašování
Dotek duše - arteterapie a jóga

Čas a místo

08. 12. 2019 14:30 – 18:00
Hotel U Pramenů, Na Roudné 212/123, 301 00 Plzeň 1, Česko

O události

Přijďte s námi prožít půldenní intenzivní workshop arteterapie, prožitkového léčivého malování s jógou a meditací. Užijeme si volnou abstraktní malbu akvarelem, inspirací nám budou minerály, jejich barvenost, struktura, magie, dotek…. Necháme se konejšit jejich léčivými účinky a zachytíme tyto dojmy a emoce při akčním akvarelu. Nebudeme se snažit napodobit konkrétní tvary a struktury kamenů, budeme si jen tak užívat samotnou volnou malbu: cákat, zapouštět barvy do mokrého podkladu, pozorovat vznikající barevné skvrny a vzájemné působení barev, jejich reakce a proměny. Využijeme několik jednoduchých technik, které dodají akvarelu zvláštní struktury a skvrny, které budeme podle chuti dále upravovat, dokreslovat… uvolníme se při této relaxační technice a naladíme se na adventní čas.

Program: 14:30 - 16:00 jóga a meditace 16:00 - 16:30 občerstvení 16:30 - 18:00 arteterapie

Odpolednem provede  lektorka kundalini jógy Vlaďka Procházková z plzeňského studia InSpirála  a Jana Trnková z Arts & Crafts.

Žádné zkušenosti ani výtvarné nadání není nutné. Výtvarný materiál a minerály budou k dispozici na místě, nebo je možné přinést si vlastní oblíbený kamínek.

S sebou pohodlný oděv, podložky na cvičení, V ceně workshopu je veškerý materiál na malbu. Občerstvení můžete přinést vlastní a také je možné si objednat z menu hotelové restaurace.

Cena workshopu: 380 Kč Rezervace je možná na telefonu: 733 166 108 nebo na e-mailu: vladkakoucing@gmail.com.

Těšíme se! Vlaďka a Jana 

Sdílet událost