top of page

po 02. 12.

|

OPTICZ

ADVENT PÁRTY V OPTICZ

Přijďte se s námi a našimi hosty vánočně naladit do partnerské optiky OPTICZ. Čeká vás vánoční inspirace a představení několika regionálních firem založených a vedených ženami a program, kterým příjemně zahájíme adventní čas. Vůně skořice, vanilky a punče...

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ADVENT PÁRTY V OPTICZ
ADVENT PÁRTY V OPTICZ

Čas a místo

02. 12. 2019 17:00 – 19:00

OPTICZ, Krejčíkova 2037/10, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí, Česko

O události

Advent má být jakási klidná příprava na Vánoce, v dnešní době jde v tomto období spíš o nákupní šílenství a shánění dárků na poslední chvíli. A tomu se letos chceme vyhnout! A proto jsme připravili spolenčně s OPTICZ ADVENT PÁRTY. Její součástí bude prezentace několika firem, které založily ženy. Představí Vám své výrobky a produkty v příjemné atmosféře a za vůně vanilky, skořice a punče... Nebude to úplně jarmark, ale budete se moci pokochat nejen vánočním dekoracemi a koupit si to, co vám padne do oka a zahřeje vás i vaše milované u srdce.

Slovo advent pochází z latinského adventus = příchod a má jít o dobu rozjímání a klidných příprav na Vánoce. Pojďme tedy společně rozjímat a vánočně se naladit. Čeká vás krásná vánoční inspirace a pohoda!

VSTUP ZDARMA bez nutnosti rezervace. Přijďte na skok, všichni jste vítání!

Sdílet událost

bottom of page