top of page
tropické Listy

"Můj životní styl vychází z přírodních věcí, 
snažím se k sobě pustit méně chemie, mám ráda přírodu, jednoduchost, a pozitivní myšlení.
Cílem mé práce je pomáhat ženám, aby byly šťastné,
a mohly tak žít svůj život naplno"

Mgr. Pavla Kavinová
ambasadorka Klubu Donna
P1030289.jpg

PROFESIONÁLNÍ VIZÁŽISTKA

Každá žena je originál. A mojí milou prací je ukázat Vám, jak se dají zdůraznit Vaše přednosti a potlačit malé i větší nedostatky. Cílem mé práce je, aby každá žena byla vždy sebejistá, spokojená se svým vzhledem a přitažlivá pro své okolí. Každá žena si pod tímto výčtem představuje jiný vzhled, jiný typ líčení, šperků i doplňků. A proto je moje práce s každou zákaznicí zcela individuální, kdy nejprve naslouchám potřebám a představám a poté nabídnu řešení. K této práci využívám stanovení typu dle barvové typologie a líčení.

LEKTORKA a KOUČKA

Z mé dlouholeté praxe vím, že nejkrásnější je žena, která je zdravá. Je plna energie a vyzařuje pozitivní energii kolem sebe. Pro mne nejefektivnější cesta k našemu zdraví vede přes detoxikaci a celkovou očistu našeho organismu.

Dlouhodobě se věnuji pořádání seminářů, kurzů a workshopů na které si zvu hosty, kteří společně se mnou předávají informace z oblasti zdraví, krásy a životního stylu. V mém osobním životě mne velmi ovlivnila tradiční čínská medicína a ajurvéda. Vím, že je hodně důležité naučit se mít sama sebe ráda, brát život s pokorou.Mé osobní motto je: VŠE V NAŠEM ŽIVOTĚ MÁ SVŮJ ČAS. Máte-li potřebu nebo jen  chuť cokoliv ve svém životě změnit naučím Vás, jak přesně stanovit svůj cíl a podpořím Vás na Vaší cestě ke splnění Vaší osobní vize. 

AMBASADORKA
Moje práce mě baví a dává mi smysl. A proč jsem při své práci založila KLUB DONNA?
Pracovně se pohybuji převážně mezi ženami. Před lety jsem začala pořádat Dámské večery pro mé zákaznice a kamarádky, aktivně jsem se účastnila různých víkendových akcí a pak jsem si  uvědomila, že mám kolem sebe spoustu báječných žen, které mají zajímavou práci nebo koníček. Jsou v něčem jedinečné a dělají něco, co já obdivuji. Jsou pro mě inspirací. V té době přišla myšlenka založit klub pro ženy. KLUB kde se budou moci ukázat i tyto báječné a inspirativní ženy.  KLUB kde já budu moci uceleně prezentovat svoji práci a pořádat akce pro ženy.
Založila jsem Klub Donna, který nám dává možnost potkávat se a vzájemně se inspirovat. Klub, který je podporou pro ženy, které mají  své zajímavé podnikání a chtějí o sobě dát vědět. Protože my ženy máme v sobě každá neskutečnou sílu, ale potřebujeme jen podporu, abychom byly schopné to všem ukázat.
Klub Donna je však také pro ženy, které hledají inspiraci, rády se setkávají se zajímavými lidmi, pro ženy, které se zajímají o svůj seberozvoj a běžná ženská témata. Pokud vás zajímá jak vznikl název tohoto klubu, můžete si o tom přečíst zde                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   #lektorkaPK

bottom of page